Blue Flower

  
  • Sorbent-olejowy
  • sorbenty-PP
 Produkt z atestem
       Sorbent polipropylenowy olejowy (biały) w postaci mat, rolek, poduszek i rękawów. Sorbent tylko do oleju pochłaniający tylko oleje, ropę naftową oraz inne produkty ropopochodne. Nie wchłania wody i unosi się na jej powierzchni nawet po pełnym nasączeniu usuwanymi substancjami. Produkt przeznaczony do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń, na każdych powierzchniach oraz na wodzie. Mata wyprodukowana nowoczesną technologią MeltBlown.


 
  • Sorbent-uniwersalny
  • Sorbenty-PP
Produkt z atestem 
       Sorbent polipropylenowy uniwersalny (szary) w postaci mat, rolek, poduszek i rękawów. Sorbent pochłaniający wodę, oleje i produkty ropopochodne, płyny przemysłowe, chłodziwa i nieagresywne chemikalia oraz większość agresywnych chemikaliów. Sorbent przeznaczony do szybkiego usuwania wycieków na stanowiskach roboczych, szlakach komunikacyjnych, parkach maszynowych itp. Mata wykonana w technologii MeltBlown.


 
  • Sorbenty-chemiczne
Produkt z atestem 
       Sorbenty chemiczne pochłaniają wodę, oleje i produkty ropopochodne, płyny przemysłowe, chłodziwa i nieagresywne chemikalia oraz większość agresywnych chemikaliów - kwasów, zasad itp. Sorbenty przeznaczony do szybkiego usuwania wycieków na stanowiskach roboczych, w laboratoriach, magazynach niebezpiecznych substancji. Produkty wyprodukowane w technologii MeltBlown.