Sorbenty tekstylne olejowe - białe

Sorbenty tekstylne olejowe HRT

Sorbent polipropylenowy olejowy (biały) w postaci mat, rolek, poduszek, rękawów i zapór. Sorbent pochłaniający tylko oleje, ropę naftową oraz inne produkty ropopochodne. Nie wchłania wody i unosi się na jej powierzchni nawet po pełnym nasączeniu usuwanymi substancjami. Produkt przeznaczony do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń, na każdych powierzchniach oraz na wodzie. Mata wyprodukowana nowoczesną technologią MeltBlown.

sorbenty olejowe maty mini   Sorbenty olejowe rolki mini Sorbenty olejowe rękawy mini 

Sorbenty olejowe poduszki mini


Sorbenty tekstylne uniwersalne - szare

Sorbenty tekstylne uniwersalne HRT

Sorbent polipropylenowy uniwersalny (szary) w postaci mat, rolek, poduszek i rękawów. Sorbent pochłaniający wodę, oleje i produkty ropopochodne, płyny przemysłowe, chłodziwa i nieagresywne chemikalia oraz większość agresywnych chemikaliów. Sorbent przeznaczony do szybkiego usuwania wycieków na stanowiskach roboczych, szlakach komunikacyjnych, parkach maszynowych itp. Mata wykonana w technologii MeltBlown.


Sorbenty tekstylne chemiczne - żółte

Sorbenty tekstylne chemiczne HRT

Sorbent polipropylenowy chemiczne (żółte) w postaci mat, rolek, poduszek, rękawów i zapór. Sorbenty chemiczne pochłaniają wodę, oleje i produkty ropopochodne, płyny przemysłowe, chłodziwa i nieagresywne chemikalia oraz większość agresywnych chemikaliów - kwasów, zasad itp. Sorbenty przeznaczony do szybkiego usuwania wycieków na stanowiskach roboczych, w laboratoriach, magazynach niebezpiecznych substancji. Produkty wyprodukowane w technologii MeltBlown.


Kontakt i pytania

telefon   Zapraszamy do szybkiego kontaktu z doradcą techniczno-handlowym pod nr tel. 692 569 296

Dostawy

dostawa   Dostawy realizujemy poprzez firmy kurierskie GLS POLAND, INPOST oraz JAS-FBG S.A.

Formy płatności

karta   Zamówienia realizujemy po przedpłacie lub płatnością za pobraniem. Stałym odbiorcom proponujemy terminy płatności do 30 dni.